kde fotím

 ATELIÉR 

Můj ateliér se nachází v malém zeleném domku (více info. v ateliér + o mě). Zaparkovat lze přímo před ním, nebo kousek opodál.

V nabídce velkých pláten mám bílé a černé pozadí, avšak pro děti můžeme využít i barevné vinylové foto-pozadí. Sebou si můžete vzít vícero variant oblečení, na převlékání bude dostatek času.

K dispozici mám spoustu rekvizit, které lze využít při jakémkoli typu focení. Nejvíce si přijdou na své maminky novorozenců. K výběru mám spoustu oblečků, čepiček, čelenek, bedýnek, postýlek a košíků. Pro starší děti mám, také spoustu dekorací, které lze využít i na venkovní focení. Pro holčičky mám k dispozici různé čelenky, věnečky, šatičky a „tutu“ sukýnky.

 EXTERIÉR 

Jedná se o venkovní focení na Vámi předem vybraném místě, nejlépe však v přírodě. Pro děti je to více zábavné a zajímavé, než focení v ateliéru. Výběr místa vždy záleží na ročním období, třeba když rozkvétají stromy v sadě, slunečnice, jetelíček, až po sklizeň obilí, kdy využíváme balíky slámy. Ale ráda za Vámi přijedu na Vaše oblíbené místo, vždy zaleží na domluvě. Samozřejmě je možnost využít i různé rekvizity, jak pro dospělé, tak i pro děti.

Focení venku doporučuji v pozdější denní hodinu, kdy nesvítí tak ostře sluníčko.

 DOMÁCÍ PROSTŘEDÍ 

Jedná se focení v pohodlí Vašeho domova. Nejvíce tuhle variantu doporučuji pro novorozenecké focení. Samozřejmě si sebou vezmu všechny potřebné věci i dekorace. Pro tenhle typ focení je potřeba dostatek prostoru, světla a tepla. Dále lze tohle focení využít pro formu lifestyle focení. Jedná se o reportážní a portrétní focení s příběhem v prostředí, kde je Vám dobře.