co fotím

 NEWBORN 

Narození miminka patří jistě k nejkrásnějším okamžikům života, který by měl být zdokumentován. I když máte po návratu z porodnice pocit, že vše je jeden rychle točící se kolotoč povinností, zkuste se na malý okamžik zastavit a vyhradit si chvilku na nafocení Vašeho miminka. Novorozená miminka se fotí ideálně mezi 5. až 14. dnem života, kdy jsou ještě hodně spavá, a spolupráce během focení bývá bezproblémová. Na výběr mám dostatek dekorací, ze kterých si můžete vybrat ty, které se Vám budou líbit. Focení novorozence probíhá v klidu a pohodě, vše je přizpůsobeno miminku. Je dostatek času na přebalování, kojení i uspávání. Většinou počítejte tak se třemi až čtyřmi hodinami času. V případě zájmu o focení mě kontaktujte a já Vám pošlu bližší informace.

Na newborn focení je vhodné se ozvat již v těhotenství, domluvíme se na termínu porodu, abych s Vámi mohla předběžně počítat. Na pevném termínu focení se domluvíme po narození miminka. Z důvodu větší časové pohody, preferuji focení novorozenců převážně o víkendech. Budu se na Vás a Vaše nejmenší těšit.

 SVATBA 

Každá svatba je jedinečný a neopakovatelný zážitek. V průběhu několika hodin se před objektivem vystřídá mnoho okamžiků, kde je nervozita, štěstí, radost a nakonec i uvolnění. A proto bude mou ctí každý tento neopakovatelný okamžik pro Vás zachytit. Každá svatba je unikátní, a proto ctím pravidlo, že ke každé svatbě by se mělo přistupovat individuálně. Proto mne neváhejte kontaktovat a ráda Vám sdělím bližší informace. V mé nabídce si můžete vybrat ze tří balíčku, ve kterých nabízím tři varianty fotografování.

Balíček A zahrnuje: fotografování obřadu a společné focení svatebčanů

Balíček B zahrnuje: fotografování obřadu, společné focení svatebčanů, focení novomanželů

Balíček C zahrnuje: fotografování celého svatebního dne, od přípravy nevěsty až po svatební zábavu

 TĚHOTENSKÉ FOCENÍ

Těhotenské focení se realizuje ideálně v 8. měsíci těhotenství, ale vhodná doba se u každé nastávající maminky liší. Každá nastávající maminka prožívá těhotenství odlišně, jinak se cítí a má jinak veliké bříško.

Taky Vám mohu nabídnout těhotenský projekt, který je jako pěkná vzpomínka.

V Ateliéru Vám mohu nabídnout bílé a černé pozadí, do kterého není problém se sladit. Ale pro maminky doporučuji zvolit jednobarevné tílko, košili, riflovou bundu a šaty. Pro tatínky jednobarevné triko a rifle. Uvítám, když si vezmete vícero kombinací oblečení, na převlékání bude dostatek času. Také můžete sebou vzít foto z ultrazvuku, botičky, dudlík či plyšáka pro Vaše miminko.

 MINIFOCENÍ

Tenhle typ focení je teď velice oblíbený a žádaný. Termíny focení jsou pohyblivé a závisí na ročním období, květu sezónních rostlin, nebo na blížících se událostech, jako jsou například Velikonoce a Vánoce. Ale s jistotou můžu říct, že se každým rokem opakuje vánoční a jarní focení.

Termíny, místo a typ focení budu zveřejňovat na mé facebookové stránce i s letákem, kde bude návrh, jak budou fotografie vypadat. Objednávání bude probíhat zde na webu přes formulář a zahájení blokace termínu bude zveřejněno včas jak na webu, tak na facebookových stránkách. Počet míst je omezený, proto s objednáním neotálejte, může se stát, že na Vás už nezbude místo.

Focení v ateliéru probíhá v Telnici a samotné focení trvá pouze 15 minut. Dalších 15 minut máte na to aby, jste si vybrali 5 fotek, které poté budu upravovat. Prosím přijďte tak 5 minut před Vaším focením, ať nemusíte na své focení dlouho čekat. Budu ráda, když přijdete již v oblečení na focení, urychlí to celý průběh.

Focení v přírodě trvá též 15 minut s tím rozdílem, že na email Vám zašlu náhledy fotografií, které si vyberete v pohodlí domova.

Upravené fotografie zašlu na email po uhrazení dané částky na můj účet. Po upravení všech zakázek proběhne tisk fotografií a ty si posléze vyzvednete. Fotografie budou ve formátu 10×15 cm (5 ks) a jeden snímek ve formátu 13×18 cm (3 ks).

 NAROZENINOVÉ FOCENÍ

K důležitým životním událostem patří také narozeniny každého z nás, ale nejkrásnější chvíle jsou první narozeniny našich dětí. Proto Vám nabízím narozeninové focení u mě v ateliéru, které můžeme zpestřit narozeninovým dortem, balónky a dalšími různými rekvizitami. Nejdříve je nejlepší nafotit rodinné fotografie a poté dítě s narozeninovými dekoracemi popř. s dortem, do kterého se ke konci focení může dítě samo pustit. Nejvhodnější je krémový dort bez ovoce.

Barevné kombinace rekvizit, ke kterým je možno se sladit: modro-bílá, modro-šedá, růžovo-šedá, růžovo-žluto-hnědá, zlato-bílá, zlato-růžovo-bílá. Uvítám i vlastí nápady a rekvizity, které si sami přinesete.

 PROJEKTY

Jedná se o dlouhodobou spolupráci, která obsahuje průběžné focení na jedno dané téma například: těhotenské focení. Při tomto stylu fotografie se zachytává vývoj miminka v bříšku, každý měsíc se vyfotí maminka s rostoucím bříškem a následně vznikne koláž devíti fotografií, kde růst miminka bude krásně vidět. Dále se může jednat o focení dítěte v průběhu jednoho roku, kde vznikne dvanáct fotografií. Lze se i domluvit na více variantách focení. Koláž fotek bude ve formátu 80x85cm, ze kterého není problém udělat fotoplátno, nebo fotografii do rámečku.

Realizuji i netradiční projektové typy focení například na stejném místě po určité době.

 RODINNÉ FOCENÍ

Pro každého z nás jsou nejcennější chvíle strávené se svou rodinou. Co takhle zastavit čas a mít tuto vzpomínku uchovanou v podobě fotografie. Každé životní období je něčím krásné a výjimečné, ať už jde o zamilované páry, rodiny s dětmi nebo prarodiče s vnoučaty.

Ideální doba na rodinné focení s miminkem je chvíle, kdy už „pase koníčky“, aby se dalo využít více variant focení. Při focení sourozenců je nejvhodnější tzv. přirozené focení. Při takovém focení jsou děti více klidné a výsledné fotografie působí uvolněným dojmem. Na focení sebou můžete vzít i své prarodiče, určitě to bude krásná vzpomínka pro celou rodinu.

 SPOLEČENSKÉ UDÁLOSTI

Jedná se o neopakovatelné okamžiky, na které určitě budete s úsměvem vzpomínat. Ráda Vám tyto výjimečné události zvěčním v podobě krásných fotografií. Jedná se o různé narozeninové oslavy, křtiny, Svaté přijímání, třídní srazy, firemní večírky, hody a plesy. Určitě se lze dohodnout i na jiných událostí, než jsou zde zmíněny.