ateliér + o mně

Pár vět o mně…

Jmenuji se Veronika Jahodová. Žiji se svým manželem a rodinou v Měníně, který se nachází asi 14 km od Brna. Již od útlého věku jsem se zajímala o fotografie a fotografování. Natolik mě to učarovalo, že jsem se v deváté třídě přihlásila na obor fotograf. Tento obor se pro mě stal opravdu zajímavým a chtěla jsem ještě více získávat nové dovednosti. V té době mě fotografování „pohltilo“ ještě více a rozhodla jsem se pořídit si první zrcadlovku. Po absolvování studia jsem si pronajala ateliér a začala jsem fotit. Požadavky zákazníků se zvyšovaly a tak jsem se začala zajímat o různé styly focení. Absolvovala jsem kurz fotografování novorozenců. Začala jsem fotit nastávající maminky a zaměřila jsem se na fotografování v přírodě v různých ročních obdobích.

Postupem času jsem se rozhodla, že si pořídím vlastní ateliér. Opravila jsem náš starý dětský pokoj v Telnici a přestavěla ho. Tento ateliér je stále v provozu a pro fotografování ho plně využívám.

V roce 2011 mě oslovil telnický pan starosta s tím, abych pro obec fotografovala různé společenské události. Tuto nabídku jsem přijala a je to zajímavá zkušenost fotografovat hody, křtiny a jiné společenské události. Ráda zachytím Vaše důležité životní okamžiky, od svateb, přes newborn až po focení s prarodiči.

Můj ateliér

…se nachází v malém zeleném domku v obci Telnice (Růžová 142) asi 15km od Brna. Z Brna je nejlepší dostupnost po dálnici D2, ze které sjedete buď u NC Olympia a dáte se doleva nebo až později následujícím sjezdem a pak přes Měnín. Zaparkovat můžete přímo před domem.